ČFK NITRA - P.BYSTRICA 9:0 / 4:0 /

góly:Škobla 3x,Kučera2x,Beláň,Rác,Sedláček,Srnka

ZOSTAVA : Hanakovič /Janek/ - Škobla-Beláň,Benko - Valko,Kučera,Kelemen-Gerhát,Jakab

Garláty,Mesároš,Osuský,Nyiri,Srnka,Sedláček,Šrank,Rác

KOMENTÁR : V poslednom zápase sezóny chlapci nepustili súpera cez polovicu ihriska a

nasúkali súperovi 9 - gólov, strelecky sa presadili Filip s Davidom .Naše mužstvo potvrdilo,že v defenzíve

bolo najlepšie v súřaži/ 19-gólov/.

MAJSTROVSKÝ ZÁPAS  :

9.6.2012  o 12.00 hod    ŠURANY - ČFK NITRA  1:3 ( 1:0 )

góly: Kučera 2x,Škobla

ZOSTAVA : Hanakovič - Škobla - Beláň,Benko -Kelemen,Kučera,Valko - Gerhát,Jakab

Garláty,Mesároš,Osuský,Nyiri,Srnka,Sedláček,Šrank

KOMENTÁR : V Šuranoch   sa chlapci  trápili, nakoľko nevedeli streliť gól.Domáci sa z prvej šance dostali do vedenia.

Do druhého polčasu zatlačili súpera a po góloch Filipa a Davida otočili výsledok zápasu.Zase sa potvrdilo,

že veľmi ´tažko dávame góly. Týmto víťazstvom si zabezpečili konečné druhé miesto za Hornou Nitrou.

Treba pochváliť aj rodičov (fanúšikov)-ktorí pravidelne v hojnom počte vycestovávali a povzbudzovali

chlapcov počas celej sezóny.

MAJSTROVSKÝ ZÁPAS  2.6.2012 o 12.15

PFA VION - ČFK NITRA 0:0

ZOSTAVA : Hanakovič - Škobla- Beláň,Benko - Valko,Kučera,Kelemen - Gerhát,Jakab

Osuský,Šrank,Mesároš,Garláty,Sedláček,Rác

KOMENTÁR : V tomto zápase  nám nebolo súdené dať gól i keď šancí sme mali .....Filip,Ferko,Klaudio,David ....a keď sme

ho dali rozhodca ho neuznal.Hralo sa prakticky celý zápas na domácu bránku,preto remíza je pre Nás prehrou.

MAJSTROVSKÝ ZÁPAS : 26.5.2012 o 12.00

ČFK NITRA - ŠAĽA   6:0 / 3:0 /

góly :Jakab 2x,Kučera 2x,Škobla,Sedláček

ZOSTAVA : Hanakovič - Škobla-Benko,Beláň-Valko,Kučera,Kelemen-Gerhát,Jakab

Sedláček,Rác,Šrank,Osuský

KOMENTÁR : V zápase so Šaľou bolo vymalované už v  4 min.po góloch Ferka  1:0 a Filipa. 2:0 Nasledne sme sa pedbiehali

v zahadzovaní šancí až tesne pred prestávkou zvyšoval po dorážke David na 3:0. V druhom polčase pokračovala prevaha

nášho mužstva,zahrali si všetci nominovaný chlapci a po góle Davida 4:0 prišla najkrajšia akcia zápasu,keď David

vysunul Filipa a Karel dal do prázdnej brány 5:0.Skóre uzatvoril na 6:0 Ferko  .

20.5.2012   NOVÉ ZÁMKY - ČFK NITRA   0:1  / 0:0 /

gól : JAKAB

ZOSTAVA : Hankavič - Škobla- Beláň,Valko- Kelemen,Kučera,Srnka-Gerhát,Jakab

Mesároš,Osuský,Šrank,Sedláček

KOMENTÁR : Zápas o druhé miesto prebiehal pod kontrolou nášho mužstva,chýbalo však doraznejšie zakončenie

naších šancí,a tak sa na gól čakalo kto ho dá ten vyhrá a náš žolík Ferko ho šikovne dotlačil do bránky  0:1.

Skóre sa už nezmenilo lebo naše mužstvo hrá v defenzíve pomerne slušne a čo prešlo Ivo pochytal.

12.5.2012  o 12.00         ČFK NITRA -  ŠAMORÍN  1:0 / 0:0 / gól : Sedláček

ZOSTAVA : Hanakovič - Škobla - Beláň,Benko -Kelemen,Kučera,Valko - Gerhát,Osuský

Jakab,Srnka,Sedláček,Mesároš

KOMENTÁR : V zápase so Šamorínom sa hral medzišestnáskový futbal s ojedinelimi náznakmi šancí na našej

strane.Súper prakticky neohrozil našu bránku i keď mal fyzickú prevahu.Zápas to bol o góle,ktorý dal

v 52 minúte Karel Sedláček 1:0,čím nám zabezpečil vířazstvo.

MORAVSKÝ SV.JÁN - ČFK NITRA  0:1 / 0:1 / gól : Kučera

ZOSTAVA : Hanakovič - Škobla - Benko,Beláň - Kelemen,Kučera,Valko - Gerhát,Jakab

Osuský,Šrank,Srnka,Sedláček

KOMENTÁR : V Moravskom S,Jáne predviedli chlapci dobrý výkon, z množstva šancí sme dali len jeden

gól a to Davidom priamo z rohu 0:1, domáci sa síce snažili,ale dnes im nebolo súdené dať

gól. Napriek dobrej hre dávame malo gólov z hry .V domáco m zápase si to  vynahradíme????

ČFK NITRA - HLOHOVEC 1:1 / 1:0 / gól : Kučera

ZOSTAVA : Hanakovič - Škobla,Beláň,Benko - Kelemen,Kučera,Valko- Gerhát,Jakab

Šrank,Mesároš,Osuský,Srnka

KOMENTÁR : V tomto zápase sa prejavila naša stará bolesť..... premienanie vyložených šancí za čo nás súper potrestal

a odniesol si výsledok 1:1,ktorý je pre neho víťazstvo. V prvom polčase po priamom kope Filipa David  vsietil

hlavou gól na 1:0, súper vzrovnal po nedorozumení Peťa a Iva.Opäť sme stratili zbytočne 2-body.

22.4.2012 o 12.hod (nedeľa)

Nové Mesto - ČFK Nitra 0:3 ( 0:0 )

góly: Škobla 2x,Jakab

ZOSTAVA : Hanakovič - Škobla,Benko,Beláň - Valko,Kučera,Kelemen - Gerhát,Jakab

Osuský,Šrank,Mesároš,Srnka

KOMENTÁR . Chlapci v Novom Meste predviedli dobrý výkon,škoda,že sa neujala Davidova strela,

lebo zápas by nabral iný spád.Bolo len otázkou času,kedy dáme gól,žial v I.polčase

sa to nepodarilo.V II.polčase chlapcov naštartoval Ferkov gól,po priamom kope Filipa 0:2,

bol zápas rozhodnutý a na záver krásna kombinácia Filipa s Davidom 0:3.I keď mal byť výsledok

vyšší,zápas mal jednoznačný priebeh.

14.4.2012  o 12.00

ČFK Nitra - Bánovce  2:0 / 0:0 /

góly: Škobla,Gerhát

ZOSTAVA : Hanakovič - Škobla-Beláň,Benko-Kelemen,Kučera,Valko-Gerhát,Jakab

Osuský,Srnka,Šrank

KOMENTÁR : Chlapci podali veľmi dobrý výkon,hrali s chuťou,kombinačne dobre,ale nie a nie sa strelecky presadiť

Treba pochváliť vynikajúci výkon hosťujúceho brankára,ktorý toho pochytal. Po priamom kope Filipa sme sa

ujali vedenia 1:0,A tri minúty pred koncom sa nádherne uvolnil Klaudio a nekompromisne zavesil 2:0.

Dnešný zápas sa musel všetkým páčiť.

8.4.2012 o 12.00 hod

Lok.Trnava - ČFK Nitra 3:2 ( 1:1 )

góly: Jakab,Škobla

ZOSTAVA : Janek- Škobla - Kelemen,Šrank - Mesároš,Kučera,Srnka - Gerhát,Jakab

Nyiri,Osuský,...

KOMENTÁR  :  V Trnave za silného vetra, v oklieštenej zostave podali chlapci priemerný výkon,i keď pôsobili

futbalovejším dojmom,no nedokázali premeniť vyložené šance a tak ich súper tvrdo trestal a

z každej šance dal gól a to Janek chytil penaltu,Za stavu 3:1 chlapci pritlačili,ale nebolo im

súdené vyrovnať,čo na začiatku prehajdákali ťažko sa dobieha.Prehra ich môže mrzieť,lebo

súper bol slabší ako Piešťany.

31.3.2012 o 12.00 hod

ČFK Nitra - Piešťany 5:1 / 2:0 /

góly : Osuský 2x,Jakab,Srnka,Kučera

ZOSTAVA : Hanakovič - Škobla,Benko,Beláň -Valko,Kučera,Srnka,Kelemen-Jakab

Osuský,Gerhát,Mesároš,Šrank

KOMENTÁR : Vo veternom počasí chlapci v prvom polčase súpera zatlačili a z množstva šancí ich dostal do vedenia po

Mirkovej strele Danko 1:0,následne po rohu Mirka lopta sa ocitla za čiarou ,ktorú ešte dokopol David 2:0.V druhom

polčase pokračovali útočné akcie a po centri zľava a strele/prihrávke/ Lukáša doklepol znovu Danko 3:0.

Následne hostia po individuálnej akcii,ktorej prdchádzala chyba znížili na 3:1, ale hneď chlapci odpovedali

gólmi Ferka 4:1, a po dlhom výkope Iva premenil sólo Ivan/Srnka/ 5:1.

Majstrovský zápas : Baník Horná Nitra - ČFK Nitra 1:0 / 0:0 /

24.3.2012 o 12.00 hod

ZOSTAVA : Hanakovič- Škobla- Benko,Beláň - Valko,Kučera,Srnaka,Kelemen - Gerhát. Jakab,Osuský ,Šrank,Mesároš

KOMENTÁR Proti prvému mužstvu tabuľky podali chlapci bojovný výkon,ale bolo len otázkou času kedy strelia domáci gól a najma

zásluhou Iva sme boli pri stave 0:0, žial po nedorozumení pri štandartke sme inkasovali. Gól pre Nás dať v tomto zápase ....utópia,Kto?

Musíme však uznať,že súper bol futbalovo veľmi kvalitný a nie všetkým našim chlapcom zápas vyšiel.

JESEŇ   2011

MAJSTROVSKÝ ZÁPAS 20.8.2011 o 12.00

1.KOLO

ČFK - Baník H.Nitra 4:2 ( 2:1 )

góly: Šrank,Osuský,Škobla,Valko

ZOSTAVA : Hanakovič - Boszorád,Kelemen,Benko - Valko,Srnka,Kučera,Šrank .- Gerhát (Jakab,Mesároš,Osuský,Škobla)

-Do prvého majstr.zápasu vstupili chlapci excelente a už v prvej minúte sa ujali vedenia gólom Romana.Hra sa potom vyrovnala

a šance sa striedali na oboch stranách ( Ferko,Filip) hostia pozlom odkope od Peťa Benka vyrovnali na 1:1,ale hneď sprotiútoku

Danko po Filipovej nahrávke upravil na 2:1. Do druhého polčasu vybehli hostia ako vymenení a hneď s priameho kopu vyrovnali

potom Ivo vytiahol pár super zákrokov a z brejku sme sa zásluhou Filipa ujali vedenia 3:2 V závere sme ešte po krásne kopnutom

priamom kope od Peťa Valka zvýšili na 4:2. V zápase podali nadpriemerné výkony Ivo,Peťo Valko,Filip a Robo.

2.KOLO  : 28.8.2011  o 12.00 ( nedeľa )

PFK PIEŠŤANY - ČFK NITRA 1:4 (0:1)
 góly: Kučera 3x,Srnka

ZOSTAVA : Hanakovič - Kelemen,Boszorád,Benko-  Šrank,Srnka,Kučera,Valko - Gerhát. Jakab,Hazucha,Osuský

- Chlapci z ČFK  v Piešťanoch dosiahli povinné víťazstvo proti mladším chlapcom,ale svojim výkonom skôr sklamali

ako potešili.V bráne svojimi zákrokmi Ivo neraz vychytal hráčov súpera a ešte,že si David obul strelecké kopačky.Inak nieje koho

za predvedený výkon pochvaliť,pripadalo to akoby boli na jarmoku a nie na ihrisku( alebo spali.....)

3.KOLO   31.8.2011 o 12.00  (streda)

ČFK NITRA  - LOKOMOTÍVA TRNAVA  2:1 ( 0:0)

góly  : Šrank,Gerhát

ZOSTAVA : Hanakovič - Kelemen,Benko,Boszorád - Šrank,Škobla,Srnka,Kučera-Gerhát, Jakab Belaň,Osuský,Mesároš

- Chlapci zaknihovali  ďaľšie  víťazstvo po góloch v druhom polčase (Roman,Klaudio)aj keď hra    nebola podľa

očakavaní a súper nebol veľmi kvalitný.

4.KOLO   4.9.2011  o 12.00 (nedeľa)

Bánovce -  ČFK Nitra  3:0  (2:0)

ZOSTAVA : Hanakovič - Boszorád,Kelemen,Benko- Šrank,Srnka,Mesároš-Škobla,Kučera

Jakab,Osuský,Gerhát,Beláň

- Jednoducho riadne zbabraný zápas,dufame,že chlapci sa do nedele prebudia inak ....

5,KOLO 11.9.2011 o 12.00 ( nedeľa)

ČFK Nitra - Nové Mesto 2:0 ( 0:0 )

góly: Škobla,Srnka

Zostava : Hanakovič - Kelemen,Boszorád,Benko-Šrank,Škobla,Mesároš

Gerhát,Kučera- Jakab,Valko,Beláň,Srnka,Osuský.

- V Hlohovci predviedli chlapci sympatický výkon,ktorý korunovali aj gólmi,prvý vsietil Peťo Valko hneď v úvode,

domácim Ivo pustil gól.aby sa vschopili,ale po centri Peťa ich Andrej schladil.Ešte na začiatku druhého polčasu mali domáci

šancu na vyrovnanie,ale ju nepremenili.Keď vysunul Filip Davida,ktorý nádherne skóroval bolo rozhodnuté.O dve minúty

zvýšil Filip na 1:4 a zápas sa už len dohrával za prevahy nášho mužstva,čiže chlapci potvrdili postavenie mužstiev v tabuľke.

7.KOLO 17.9,2011 o 12.00 ( sobota )

ČFK Nitra - Moravský Svätý Ján 1:0 ( 1:0 )

gól: Jakab

ZOSTAVA : Hanakovič - Kelemen,Benko,Boszorád- Šrank,Škobla,Mesároš-Jakab,Gerhát,

Osuský,Srnka,Garláty,Kučera,Beláň

- i keď v dnešnom zápase naši chlapci zvíťazili za predvedenú hru si to vôbec nezaslúžili.Najkrajším momentom nášho

mužstva bol prienik Ferka s nádherným zakončením.V priebehu celého zápasu bola prevaha na kopačkách hráčov

súpera,ale hrá sa na góly a ten sme dali my.Výkonom nad všetkými vyčnieval Ivo v našej bránke.

8.KOLO  24.9.2011 o  12.00 (sobota)

Šamorín - ČFK Nitra 0:3 ( 0:3 )

góly: Kučera 2x,Osuský

ZOSTAVA : Hanakovič - Kelemen - Benko,Boszorád - Valko,Škobla,Kučera,Šrank - Gerhát  ,Beláň,Osuský,Nyiri,Mesároš

- Slabší súper-povinné víťazstvo,málo premenených šancí

9.KOLO  1.10.2011  o 12.00 ( sobota)

ČFK Nitra -  Nové Zámky 5:0 (3:0)

góly: Kučera 2x,Osuský,Srnka,Boszorád

ZOSTAVA : Hanakovič - Kelemen,Boszorád,Benko - Šrank,Škobla,Valko- Jakab,Gerhát.

Kučera,Beláň,Srnka,Garláty,Mesároš,Osuský

Jednoznačné i keď nečakané víťazstvo nad kvalitným súperom.

slabo hrajúcim domácim chlapcom.

1:0 Jakab pokrásnej náhravke od Klaudia. 2:0 Osuský -dotlačenie do bránky, 3:0 Kučera po narážačke s Filipom tvrdou strelou

11.KOLO  15.10.2011 o 12.00 ( sobota )

ČFK Nitra - PFA  Vion 3:2 ( 2:1 )

góly:Jakab,Škobla,Gerhát

ZOATAVA : Hanakovič - Kelemen,Benko,Valko - Šrank,Škobla,Mesároš - Gerhát,Jakab

Srnka,Osuský,Nyiri,Beláň

- v chladnom počasí s vekovo mladšími chlapcami zvíťazili chlapci po góloch Ferka,Filipa a Klaudia

3:2 nakoľko sme v obranej fáze urobili drobné chyby,ktoré súper využil.Do tabuľky sme si pripísali tri body.

12.KOLO 23.10.2011  o 12.00 ( nedeľa )

ČFK Nitra - ŠURANY  0:0

ZOSTAVA : Hanakovič - Kelemen,Benko,Boszorád - Šrank,Škobla,Mesároš-Gerhát,Jakab

Osuský,Nyiri,Beláň,Srnka,Kučera

- chlapci nepodali optimálny výkon ,a nebyť Iva v bránke asi by sme nezískali ani ten bod.

13.KOLO  29.10.2011  o 12.00 ( sobota )

P.Bystrica - ČFK Nitra 2:1 ( 0:1 ) gól:Kučera

ZOSTAVA : Hanakovič - Kelemen,Benko,Boszorád- Šrank,Škobla,Mesároš-  Jakab,Gerhát ,Osuský,Kučera,Nyiri,Beláň,Srnka

Chlapci po prvom polčase,ktorý vyhrali 1:0, neudržali víťazstvo proti dobre hrajúcim domácim chlapcom,neraz ich podržal Ivo

v bránke,napriek prehre skončili po jeseni na peknom druhom mieste .