ČFK Nitra - Vion Zlaté Moravce 1:10 (0:7) gól : Kučera

Slovan Levice ,,B,, - ČFK Nitra 1:5 (0:3) góly :Kučera 3x,Škobla2x PRVÝ MZ

ČFK Nitra - Lokomotíva Trnava 2:3 (0:2) góly :Kučera,Škobla

ČFK Nitra - TS Topolčany 0:6 (0:3)

7.kolo 13.10.2007 o 10.00

SH Senica - ČFK Nitra 6:0 (4:0)

8.kolo 16.10.2007 o15.30

ČFK Nitra - FC Nitra ,,A,, 7:2 (2:0) góly :Škobla 2x,Hajdúšek 2x,Chrenák 2x,Kučera

13.kolo 1.5.2008 o10,00

Vion Zlaté Moravce - ČFK Nitra 3:0 (0:0)

1.Kolo 11.09.2008
VION Zlaté Moravce - ČFK Nitra   4:0 (2:0)
V zápase sme nedodržiavali pokyny trénera  po rohovom kope sme  si v skrumáži dali vlastný gól.a súper nám nadelil ďalšie tri
Zostava :Hanakovič,Sitár - Lenghart,Hajdúšek,Osuský,Beláň,Boszorád,Kučera,Valko,Húska,Garláty,Škobla,Rác,Šrank,Gerhát.

2.Kolo 6.9.2008
ČFK Nitra - Spartak Trnava     0:4 (0:1)
  V bojovnom zápase mal súper z Trnavy viac z hry nás dlho držal Ivo na prijateľnom výsledku..
Zostava:Hanakovič,Kováč-Lenghart,Hajdúšek,Osuský,Beláň,Boszorád,Gerhát,Valko,Boháč,Garláty,Škobla,Šrank.

3.Kolo 14.9.2008
FC Zentiva Hlohovec-  ČFK Nitra 3:4 (3:2)   Góly:Martin Hajdúšek,Robert Bozsorád,Dávid Kučera,Filip Škobla .
Infarktový zápas so šťastním koncom pre ČFK, to čo sa udialo v Hlohovci pripomínalo zápas na nervi, Na obidvoch stranách množstvo šancí skóre ako na hojdačke a neuveriteľný záver.
Zostava: Hanakovič - Lenghart,Hajdúšek,Gerhát,Beláň,Boszorád,Kučera,Valko,Boháč,Húska,Škobla,Prešinský,Šrank,Osuský

4.Kolo 17.10.2008
ČFK Nitra - FC Nitra ,,A" 1:3 (0:2)  Gól:Dávid Kučera
Derby aké má byť nevýhoda pre chlapcou z ČFK,že sa hralo na umelej tráve FC, i keď Kučera vyrovnal FC strhlo víťazstvo na svoju stranu
Zostava : Molnár,Hanakovič - Hajdúšek,Gerhát,Beláň,Boszorád,Kučera,Garláty,Húska,Valko,Škobla,Boháč,Šrank,Kelemen,Osuský,Rác.

5.Kolo 28.9.2008
PFK Piešťany - ČFK Nitra 1:3 (0:1) Góly:Matúš Húska,Andrej Garláty,Robert Bozsorád
Chlapci podali zodpovedný výkon  v bráne stál vynikajúci Molnár a keďže sme strelili 3 góly zápas sme jednoznačne vyhrali.
Zostava :Molnár- Hanakovič,Hajdúšek,Gerhát,Beláň,Boszorád,Garláty,Osuský,Šrank,Húska,Škobla.

6.Kolo 4.10.2008
ČFK Nitra-MFK Topvar Topolčany   1:5 (0:0)   .Gól:Filip Škobla.
 V prvom polčase vyrovnaný zápas chlapci nepremenili veľa šancí .V druhom polčase rýchli gól zo strany Topoľčian následne druhý a po vystriedaní brankára ďalšie tri.
Zostava : Molnár,Kováč- Hanakovič,Hajdúšek,Gerhát,Beláň,Boszorád,Garláty,Osuský,Šrank,Húska,Škobla,Valko,Boháč.

7.Kolo 11.10.2008
Lokomotíva Trnava-ČFK Nitra  3:1  (1:0) .  Gol :Húska Matúš
 Veľmi dobrý výkon zo strany ČFK proti kvalitnému súperovi gól streli Húska
Zostava :Molnár,Hanakovič-Hajdúšek,Gerhát,Beláň,Boháč,Garláty,Šrank,Húska,Valko,Škobla.

8.Kolo 20.10.2008
ŠK Sereď -ČFK Nitra  2:6 (1:2) Góly:Filip Škobla,Robert Bozsorád 2x,Dávid Kučera 2x,Peter Valko.
Prvých 10 min. slabý výkon súper sa ujal vedenia 1:0, potom chlapci pristúpili s plnou vážnosťou a góly v súperovej sieti sa zastavili na čísle 6 a to chlapci nepremenili množstvo samostatných nájazdov
Zosatava: Molnár,Hanakovič - Hajdúšek,Gerhát,Beláń,Boszorád,Kučera,Valko,Húska,Boháč,Škobla,Garláty,Šrank,Rác,Kelemen,Osuský,

9.Kolo 27.10.2008
FK Senica - ČFK Nitra  6:0  (4:0)
Fúkal nepríjemný vietor čo robilo veľkú zimu,čiže počasie nebolo na futbal, Senica podala dobrý výkon a suverenne zvíťazila.
Zostava : Molnár,Hanakovič -Osuský,Garláty,Gerhát,Beláň,Boszorád,Kučera,Šrank,Húska,Škobla,Boháč,Slovák

ČFK Nitra - FC Vion   1:6  (1:2)  Kučera

V prvom polčase vyrovnaný zápas, po inkasovanom góle na konci polčasu chlapci nezvládli nástup do druhého polčasu a po dvoch inkasovaných góloch a prestriedaní sa počet gólov v našej sieti zastavil na čísle 6.
 Zostava : Hanakovič,Molnár -Šrank,Hajdúšek,Osuský,Belán,Boszorád,Kučera,Kelemen,Húska,Garláty,Škobla,Boháč,Slovák.

Spartak Trnava - ČFK Nitra  7:0  (3:0)
Na zápas sme nástupovali v nekompletnej zostave a to proti kvalitnému súperovi sa úrejavilo chlapci sa snažili ,ale súper bol nad ich sily.
 Zostava :Hanakovič,Sitár -Šrank,Hajdúšek,Osuský,Beláň,Boszorád,Slovák,Kelemen,Boháč,Prešinský,Škobla.

ČFK Nitra - Hlohovec 1:0 (0:0) Škobla
Po dvoch prehrách nastupovali chlapci s cieľom zvíťaziť, veď s týmto súperom sa im zvykne dariť. Zápas ale chlapci v prvom polčase vôbec nezvládli súper bol inciatívnejší vypracoval si dosť šancí na strelenie gólu ale náš Ivo bol nepriestrelný. Do druhého polčasu sme vyšli s väčšou bojovnosťou čo na súpera platila a keď si konečne Kučera so Škoblom nahrali dostavil sa aj výsledok,keď dve minútky predkoncom trafil Škobla.
Zostava : Hanakovič - Šrank,Hajdúšek,Osuský,Beláň,Boszorád,Kučera,Kelemen,Garláty,Škobla.

FC Nitra - ČFK Nitra  11:1  (7:0) Kučera
Na zápas v takomto zložení .... výsledok hovorí za všetko.
 Zostava: Hanakovič - Šrank,Sitár,Osuský,Beláň,Kučera,Kelemen,Boháč,Škobla

ČFK Nitra - Piešťany  2:4  (1:2) Kučera,Boszorád
Aj vtomto zápase sa prejavilo aké je dôležité dať prvý gól, Piešťany ho dali a boli na koni a keď ktomu ešts pridali bojovnosť a chlapci z ČFK zahodili aj nemožné zápas nemohol skončiť inak.
 Zostava :
Topoľčany - ČFK Nitra  0:2 (0:2) Kučera,Škobla
Po prehre doma s Piešťanmi chlapci prišli do Topoľčian odčiniť neúspech, Začiatok bol trošku rozháraní, potom to bol zo strany ČFK najkvalitnejší zápas predvedený na jar chlapci neuveriteľne kombinovali na ihrisku sa videli a popri tom aj zakončovali.Veľmi dobré výkony podali Škobla,Kučera,Hajdúšek,Hanakovič a k nim sa pridali aj ostatný .V 18 minúte strelil gól Kučera a odve minútky krásnou ľavačkou Škobla. Potom chlapci mali množstvo šancí,ktoré nepremenili alebo chytil dobrý brankár.

ČFK Nitra - Lokomotíva Trnava  0:0
Vyrovnaný zápas s minimom šancí .tzv. zápas o góle kedže ho nikto nedal zápas skončil remízou 0:0

ČFK Nitra - Sereď   3:2  (1:0)  Kučera,Škobla,Boszorád
Naši chlapci bol pred týmto zápasom v hernej pohode a súpera v prvom polčase do ničoho nepustili a po góle Kučeru vyhrávali 1:0, aj naďalej mali šance a súpera do ničoho nepúšťali ..až prišla veľká chyba inak vynikajúceho Iva a súper vyrovnal čo ho malo dostať na nohy, ale Boszorád bombou z 20m a Škobla po dorážke zvýšil už na 3:1,čím chlapcou zo Serede schladili a po prestriedaní,aby si zahrali všetci aj vekovo mladší chlapci Sebo,Matúš,Lukáš,Roman súper v poslednej minúte znížil na 3:2.

ČFK Nitra - Senica 1:5  (0:1) Kučera
Na čermánskom ihrisku sa predstavil líder súťaže a svoje kvality v druhom polčase aj potrvrdil, chlapci sa snažili do 10minúty druhého polčasu bol aj stav 1:2, ale potom bolo radosť pozrieť na hru hračov Senice kde prím hrali Mášik,Martišiak a nebyť vynikajúceho výkonu Hanakoviča výsledok by nebol 1:5 ale vyšší.

VÝSLEDKY 2009/2010

1.kolo 11.9.2009 o17.00

Lokomotíva Trnava - ČFK Nitra  1:7 ( 0:3 ) góly :Šrank 4x,Kučera,Škobla,Gerhát

zostava : Hanakovič - Belán,Hajdúšek,Garláty,Boszorád,Škobla,Kučera,Šrank,Gerhát

komentár : zápas mal jednoznačný priebeh nakoľko domáci nastupili s mladšími chlapcami a súper to dokázal využiť

2.kolo 15.9 2009 o 14.30

ČFK Nitra -ŠK Sereď   0:2

zostava :Hanakovič - Belán,Hajdúšek,Garláty,Kučera,Boszorád,Šrank,Škobla,Gerhát,

Jakab,Boháč,Mésaroš

komentár : súper Nás zaskočil rýchlim gólom aj napriek šanciam,ktoré sme nedotiahli do úspešného konca,jednoducho nezvládli sme úlohu favorita stretnutia

3.kolo 19.9.2009 o 11.00

Hlohovec - ČFK Nitra  0:2  ( 0:2 ) Jakab,Gerhát

zostava : Hanakovič- Škobla,Hajdúšek,Benko,Boszorád,Belán,Valko,Gerhát,Kučera,Boháč,Šrank,Jakab,Kelemen

komentár : k zápasu pristúpili chlapci zodpovedne, obrancovia(Belán,Škobla) vygumovali domácich útočníkov a keď sa presadili aj Gerhát so žolíkom z lavičky Jakabom zápas bol rozhodnutý

4.kolo 26.9.2009 o15.30

ČFK Nitra - Slovan Levice  1:0 (1:0) Gerhát

zostava :Hanakovič (Kilian)- Belan,HajdúšekŠkobla,Benko,Kelemen,Boszorád,Kučera,Gerhát,Šrank,Osuský,Mesároš,Jakab,Boháč

komentár : po nervydrásajúcom zápase sa zrodila tesná výhra,tou chlapci konečne prelomili komplex Levice

5.kolo 3.10.2009 o11.00

PFA VIOn - ČFK Nitra 0:0

zostava :Hanakovič- Hajdúšek,Beláň,Škobla,Kelemen,Boszorád,Benko,Kučera,Gerhát,Valko,Jakab?Garláty,Šrank

komentár : chlapci pristupili k zápasu zodpovedne a pri troške mohli aj zvíťaziť.

6.kolo  25.10.2009 o16.00

Piešťany- ČFK Nitra 2:3 (1.1) Kučera,Škobla,Hajdúšek

zostava : Hanakovič - Beláň,Hajdúšek,Škobla.Kelemen,Boszorád,Benko,Kučera,Gerhát,Boháč,Taraj,Šrank,Garláty

komentár : vyrovnaný zápas,ktorý sme doviedli do víťazného konca.

7.kolo 27.10.2009 o 16.00

FC Nitra - ČFK Nitra  2:0  (2:0)

zostava : Hanakovič - Belán,Hajdúšek,Garláty,Benko,Boszorád,Škobla,Kučera,Gerhát,Kelemen,Šrank,Boháč

komentár.:kvalita bola na strane domácich,ale chlapci z ČFK si zaslúžia pochvalu za bojovnosť

JAR  2010

1.4.2010   o 17.30 hod
                    ČFK Nitra  - FK Senica    1:0 ( 1:0 ) gól : Hajdúšek
 zostava : Hanakovič ,Kilian - Šrank,Hajdúšek,Kelemen,Beláň,Valko,Kučera,Gerhát,Škobla,Garláty,Jakab,Mesároš,Osuský
Komentár : Neuveriteľné!!! Opäť víťazstvo nad FK Senica. Zápas bol pomerne vyrovnaný,moji chlapci predviedli pomerne kvalitné výkony (Hanakovič,Škobla,Beláň ... ),strelili pekný gól Hajdúškom a ako náhle sa moje mužstvo dostane do vedenia málokedy zápas pustí z rúk.
Verím,že v takýchto výkonoch budú chlapci pokračovať.
 10.4.2010   o 11.15 hod
                  Topľočany - CFK Nitra    3:1 ( 3:1 )  gol : Jakab
zostava : Hanakovič - Belan,Hajdúšek,Kelemen,Benko,Boszorád,Kučera,Gerhát,Skobla,Garláty,Osuský,Srank,Jakab
Komentár : Chlapci nastupovali v Topoľčanoch po víťaznom zápase proti  Senici a ako to už býva po hodoch je bolenie
                      brucha ani sa nestačili obzrieť a bolo(po zápase) 3:0 po hrubých individuálnych chýbách jednotlivcov radšej
                     nemenujem ešte v prvom polčase Jakab po peknom uvolnení znížil na 3:1, ale domáci si víťazstvo ustrážili,
                     skôr by som  povedal,že sme k víťazstvu chlapcov z Topoľčian veľmi pomohli svojim prístupom k zápasu.
 17.4.2010  o 15.00 hod
                    ČFK Nitra - Lokomotíva Trnava  3:0 ( 1:0 ) góly: Šrank,Škobla,Gerhát
Zostava : Hanakovič - Beláň,Hajdúšek,Šrank,Kelemen,Kučera,Gerhát,Škobla,Garláty,Benko,Osuský,Jakab
Komentár : Chlapci síce zvíťazili 3:0,ale nepodali dobrý výkon.

30.4.2010 o 16.15 hod  ŠKF Sereď - ČFK Nitra  0:0 Zostava : Hanakovič - Kováčik,Hajdúšek,Garláty,Škobla,Kučera,Benko,Kelemen,Valko,Osuský.
Komentár : Chlapci nastúpili na zápas so Sereďou veľmi oslabený a iba s jedním náhradníkom.Vo veľkom teple podali
                    zodpovedný výkon domácich pustili do dvoch šancí,ktoré nepremenili a pri troške šťastia mohli aj vyhrať.Bol to zápas o góle
                    bohužiaľ ho nik nedal.S výsledkom aj s prístupom chlapcov som spokojný

8.5.2010  o 15.30

ČFK NITRA  - HLOHOVEC 1:1 (1:0)

gól: Šrank

Zostava : Hanakovič - Beláň,Hajdúšek,Garláty,Valko,Kučera,Boszorád,Škobla,Kelemen

Osuský,Jakab,Gerhát

Komentár : Chlapci podaliiproti kvalitnému súperovi dobrý výkon a hoci nevyhrali zanechali

lepší dojem ako v Seredi.Podľa mojho názoru je remíza spravodlivým vyjadrením

pomeru síl na ihrisku.

14.5.2010  o 17.00  Levice -  ČFK Nitra 0:2 ( 0:2 )

góly : Škobla,Gerhát

Zostava : Hanakovič - Beláň,Šrank,Garláty,Hajdúšek - Škobla,Benko,Valko - Gerhát,Boszorád,Osuský

Komentár : Chlapci podali v prvom polčase výborný výkon po rohu Boszoráda skóroval Škobla v 14 minúte,a po dvoch šanciach

Boszoráda a Osuského skóroval Gerhát po centri Valka.Do druhého polčasu nastúpili domáci ako vymenený a riadne podkurovali

našej obrane,ale môžem povedať,že im nebolo súdené dať gól.

Majstrovský zápas : 6.6.2010 o 17.15 na ČFK

ČFK Nitra  - FC Nitra  0:1 (0:0)

Zostava : Hanakovič- Beláň,Hajdúšek,Škobla,Kelemen,Boszorád,Valko,Kučera,Gerhát,Garláty,Jakab

Osuský,Žarnovičan,Nyiri,Taraj

Komentár : Chlapci podali zodpovedný výkon za,ktorý sa nemusia hanbiť.Súper,ktorého hráči chodia do športovej

(futbalovej) triedy síce vyhral 1:0,ale hrou a hlavne vo finálnej fáze nenadchol a nebyť chyby Iva gól by nedal

hádam do vianoc .Naše šance Filip zahodil a za strelou Maťa sa brankár FC ešte teraz otáča.

Súperovi gratulujem k víťaztvu.

12.6.2010 o 17.15 hod

ČFK NITRA - PIEŠŤANY  3:1 / 1:0 /

góly:Škobla 2x,Kučera

ZOSTAVA :Hanakovič-Beláň,Hajdúšek,Garláty,Kelemen,Boszorád,Kučera,Škobla,Gerhát,Jakab,Osuský,Nyiri,Boháč

KOMENTÁR : V zápase sa strelecky presadil Filp s Davidom,hostia znížili na 3:1 v závere zápasu.

ČFK Nitra  -  Spartak Trnava 1:2 (0:2)

gól :VALKO

k zápasu sa nevyjadrujem!

30.5.2010 o 11.00  Spartak Trnava - ČFK   5:0(2:0)

Zostava : Hanakovič - Beláň,Šrank,Garláty,Hajdúšek,Kelemen,Boszorád,Valko,Gerhát,Škobla

Komentár: Proti kvalitnému súperovi chlapci podali slabý výkon,bez bojovnosti a bolo len otázkou ako zápas dopadne,ešte,že Nás v bráne podržal Ivo,ktorý bol najlepším hráčom zápasu.Z môjho pohľadu to bolo najkvalitnejšie mužstvo v súťaži

22.5.2010 o 15.15hod

ČFK NITRA - VION Zl.Moravce  1:0 ( 0:0 ) gól: Kučera

Zostava : Hanakovič ,Kilian -Beláň,Hajdúšek,Garláty,Kelemen -Škobla,Boszorád,Valko - Kučera, - Jakab,Gerhát  Osuský,Benko,Šrank.

Komentár : V prvom polčase chlapci súpera zatlačili na jeho polovicu aj s podporou vetra si vytvorili šance,ktoré trestuhodne pozahadzovali .Do druhého polčasu  nastúpili obe mužstvá zo snahou dať gól našu bránu zachránili dobre postavené  tyče a keď sa zdalo,že zápas skončí remízou konečne presvedčil o svojich kvalitách Kučera a  fantasticky zavesil 1:0. V zápase vynikajúci výkon podal  Oliver  Beláň aj ostatný chlapci tiež zabojovali o dobrý výsledok

ČFK Nitra - MFK Topoľčany  0:0

SENICA  - ČFK Nitra               1:3