góly:Valko 4x,Škobla2x,

Taraj,Jakab

Zostava : Hanakovič - Beláň,Hajdúšek,Hanus - Kelemen,Šrank,Boszorád,Taraj - Škobla
                                                  ( Valko,Kusý,Bárta,Janíček,Jakab)
   Komentár : Chlapci v prvom zápase podali v celku dobrý výkon.Nakoľko sme hrali v nekompletnom zložení výsledok je slušný.
                       Dobré výkony podali Boszorád,Kelemen ku ktorým sa približili Valko,Škobla,Hanus,Taraj ostatný striedali dobré
                       momenty so slabšími.

2.kolo  : 22.8.2010   12.00 hod

ŠAĽA ,,B,,  - ČFK  2:6(1:2)

Góly : Škobla 3x,Valko 2x,Gerhát

Zostava:Hanakovič- Šrank,Hajdúšek,Beláň - Boszorád,Kelemen,Taraj,Škobla-Gerhát                                          (Valko,Kusý,Jakab,Hudec,Janíček,Bárta,Hanakovič M)

Komentár :  Chlapci podali jeden zo slabších výkonov.Množstvo šancí nevyužili a tak dosiahli výsledok ,ktorý nezodpovedá
                       ich možnostiam .Strelecky sa presadil Filip,Peťo a Klaudio.Čiže chlapci dosiahli povinné víťazstvo,
                  Na hre sa prejavila neúčasť Davida,Andreja.......

3.KOLO  ČFK Nitra - PFA Vion  1:2(0:2)

gól  : Jakab

Zostava : Hanakovič - Beláň,Hajdúšek,Mesároš -Boszorád,Kučera,Kelemen,Škobla-Gerhát
                      Hanakovič - Hudec,Šrank,Janíček,Osuský- Bárta,Taraj,Boháč-Jakab
     Komentár : V prvom polčase sa prejavila fyzická prevaha hráčov Vionu a zaslúžene
                       viedli 0:2, v našich šanciach sa objavili Kučera,Škobla a Gerhát,ale ich nevyužili.
                       Do druhého polčasu sme sa zlepšil ,ale gól sme dali príliš neskoro Jakabom.
                       Chlapci sa mohli presvedčiť,že aj zo staršími chlapcami sa dá hrať vyrovnaná partia.
                       Strata bodov mrzí ideme ďalej.
   nedeľa  5.9.2010
5.KOLO  ČFK Nitra - Tvrdošovce 1:0(1:0)
              gól : Škobla
 Zostava : Hanakovič - Beláň ,,K,,,Kelemen,Mésároš - Boszorád,Taraj,Šrank - Gerhát,Škobla                 Hudec,Jakab,Osuský,Bárta,Boháč,Janíček,Garláty
Komentár : Chlapci podali priemerný výkon,ktorý na do útočnej fázy nevýrazného súpera stačil.Nepredvádzali                     sme to na čo chlapci majú.Gól strelil Filip po krásnej akcii Nika a potom to bola znašej strany  strelecká
            nemohúcnosť ( väčší dôraz pred bránou súpera ) a tak vynikol brankár. Toľko nepresností z našej  strany
        som nevidel ani nepamätám,asi bývajú aj také zápasy .Z našej strany podali dobré výkony Oliver,Robo ,Niko a úlohu stopéra zvládol Lúkáš.

4.KOLO

11.9.2010  o 12.00 hod

Komjatice - ČFK Nitra  0:7(0:2)
  góly:Gerhát 3x,Hajdúšek2x,Škobla,Mésaroš
 ZOSTAVA : Hanakovič Ivan - Osuský,Kelemen,Garláty - Hajdúšek,Boszorád,Taraj,Šrank - Jakab
                       Hanakovič Matúš - Janíček,Osuský,Bárta- Valko,Škobla-Gerhát.
KOMENTÁR : Chlapci produkovali pekný kombinačný futbal proti snaživému súperovi.Pomerne dobré výkony
                     podali v druhom polčase Robo a Maťo.Lukáš ako kap. si opäť zastál svoje miesto.V zápase sa
                     nedarilo Filipovi ani strleckému žolíku Ferkovi dobre ich zastúpil Klaudio.Na posledných 12 min sa
                     do brány dostala aj vychádzajúca hviezda Matúš ale z loptou sa nestretol.

7.KOLO
  18.9.2010 o 12.00 hod
   ČFK Nitra - Komárno  2:2 (0:2)   góly: Škobla 2x
Zostava : Hanakovič - Mésaroš,Hajdúšek,Kelemen, Boszorád - Taraj,Garláty,Gerhát - Škobla
                                   Janíček,Bárta,Osuský,Benko,Šrank,Boháč
Komentár : po nevýraznom prvom polčase,keď chlapci podali ustráchaný výkon sme prehrávali 0.2.
                  Do druhého polčasu chlapci vybehli ako vymenený a svojou vytrvalosťou a bojovnosťou,
                  ako aj futbalovím  umením predčili súpera po všetkých stránkach a po góloch Filipa dosiahli
                  zaslúženú remízu a to nehovorím,že víťazstvo mohlo byť keby premenili šance Klaudio,Maťo,Robo.
                 Chlapci predviedli najlepší výkon pod mojim vedením za čo im patrí poďakovanie.Nad priemerom
                 vyčienavali Maťo,Robo,Filip.k nim sa pridali Mirko,Nikolas a Lukáš.
 6.KOLO
 23.9.2010  o 16.00 ( štvrtok)
  Kolárovo - ČFK Nitra  6:1 (1:1) gól:Gerhát
ZOSTAVA . Hanakovič - Kelemen,Hajdúšek,Garláty,Boszorád,Kučera,Taraj,Šrank,Gerhát
                                       Mesároš,Benko,Hudec,Bárta,Boháč,Janíček,Škobla
KOMENÁR : V prvom polčase pomerne vyrovnaná hra po našej chybe sa dostali domáci do vedenia.V závere
                   polčasu sme Klaudiom vyrovnali.V druhom polčase predviedli chlapci otrasný výkon a domáci
                   i keď fyzicky vyspelejší ich trestali gólmi.Chlapci chceli svojou tvrdohlavosťou preraziť múr a odniesla
                  si to ich hlava,ktorou by sa mali zamyslieť,že i prehrať sa dá,ale

8.KOLO
25.9.2010 o 12.00 hod
  N.Zámky - ČFK Nitra  1:3 (1:0)
     góly:Škobla 2x,Jakab
ZOSTAVA : Hanakovič - Škobla,Hajdúšek,Kelemen - Boszorád,Taraj,Kučera,Garláty - Gerhát
                                       Šrank,Benko,Bárta,Jakab,Mésaroš,Osuský,Šedivý
KOMENTÁR : Po nevydarenom zápase v Kolárove vycestovali chlapci do N.Zámkov odčiniť svoj nevýrazný
                      výkon.V prvom polčase tomu nič nenasvedčovalo a keď domáci dali minútu pred prestávkou
                      gól nevyzeralo to ani na remízu.V druhom polčase chlapci podali vynikajúci výkon a po góloch
                      Filipa a v zavere Ferka vyhrali 1:3.

9.KOLO

Majstrovský zápas :  2.10.2010 o 12.00 hod

ČFK NITRA   -    ŠAHY   0:1(0:1)

ZOSTAVA  : Hanakovič - Garláty,Hajdúšek,Mesároš,Kelemen,Boszorád,Kučera,Gerhát,Šrank
                                              Škobla,Jakab,,Osuský,Janíček,Bárta,Taraj,
     KOMENTÁR : Chlapci proti vyspelému súperovi podali dobrý výkon prejavila sa fyzická prevaha starších
                           chlapcov zo Šiah ( 10 chlapcov - ročník 1998 ), ale aj tak sa chlapci za svoj výkon nemusia hanbiť,
                           len takéto zápasy im pomôžu k ďalšiemu futbalovému rastu.Škoda ,že sme nezaznamenali gól
                           i keď šance na to boli( Robova strela-Klaudio nedorážal,Maťov priamy kop ...)

10.KOLO

Majstrovský zápas : 9.10.2010 o 12.00 hod                ČFK NITRA   -  ŠURANY 0:3 (0:1) ZOSTAVA : Hanakovič -  Šrank,Hajdúšek,Boszorád,Mesároš - Škobla,Kučera,Kelemen - Gerhát
                                       Bárta,Benko,Osuský,Janíček - Boháč,Šedivý,Jakab - Valko
KOMENTÁR : Prvých 10 minút mierna prevaha nášho mužstva potom sa hra vyrovnala a iniciatívu
                      prevzali hráči Šurian,ktorý sa dostávali do šancí a v poslednej minúte sa šťastním
                      gólom dostali do vedenia. I keď v druhom polčase sa chlapci snažili na lepších
                      Šurančanov už nemali k čomu dopomohol aj druhý gól v našej sieti.Citeľne chýbali krajný
                      obrancovia,kde sme ...krát horeli.Ale aj ttieto zápasy by mali chlapcov naštartovať
                      k lepším výkonom ako podávajú v poslednom čase.

11.KOLO

MAJSTROVSKY ZÁPAS  :  16.10.2010 o12.00

ŽELIEZOVCE  -  ČFK NITRA 1:0 (1:0)

ZOSTAVA : Hanakovič - Garláty,Kelemen,Šrank,Benko,Mesároš,Boszorád,Kučera,Škobla -    Gerhát,Jakab

KOMENTÁR : Vyrovnaný zápas . Po nešťastnom góle z rohu,ktorý chlapcov vyburcoval k dobrému výkonu,
                         ale,keď nepremenia super šance nemôžu sa tešiť ani z gólu, ani s bodov.

12.KOLO

MAJSTROVSKÝ ZÁPAS  : 23.10.2010 o 12.00

ČFK NITRA - BÁTOROVÉ KOSIHY 7:0

góly:Škobla 2x,Kučera,Jakab,Bárta,Gerhát,Garláty

ZOSTAVA : Hanakovič - Šrank,Kelemen,Garláty,Mesároš - Boszorád,Kučera,Škobla - Gerhát
                    Bárta,Valko,Osuský,Benko,Jakab
KOMENTÁR : Chlapci získali povinné 3 body,ktoré by mali potvrdiť v budúcom zápase.Uvidíme?

13.KOLO

MAJSTROVSKÝ ZÁPAS  30.10.2010 o 14.00 hod

IVÁNKA  -  ČFK NITRA  0:1 ( 0:0 )

gól:Kučera

ZOSTAVA    : Hanakovič- Šrank.Kelemen,Garláty,Benko,Boszorád,Kučera,Škobla,Mesároš - Jakab,Nyiri,Osuský
                       Boháč,Janíček,Bárta,Valko,Taraj
KOMENTÁR : V derby zápase sa hral futbal pod našou kontrolou,ale keď nevieme vystreliť na bránu súpera
                        zápas mal nádych bezgólového zápasu.V prvom polčase hrali všetci chlapci do druhého vzhľadom
                       k priebehu a snahe o víťazstvo som niektorých chlapcov zo zostavy vynechal.A konečne sa na Nás
                       usmiala šťastena a v poslednej  minúte po centri z rohu od Peťa Valka David rozhodol.

14.KOLO

MAJSTROVSKÝ ZÁPAS  26.3.2011  o 12.00 hod

MARCELOVÁ - ČFK NITRA   1:2 (1:1)

góly: Mesároš,Gerhát

Zostava Hanakovič - Garláty,Kelemen,Kučera,Hajdúšek,Šrank,Jakab,Mesároš,Gerhát

Janíček,Osuský,Vrábel,Škobla,Bárta,Boszorád

Komentár : Na prvý jarný zápas nastupovali chlapci dobre naladený,ale hneď v úvode Nás domáci zaskočili

gólom,ktorý dal nie žiak,ale dorastenec v domácom mužstve,ktorý v zápase vynikal.Moji chlapci začali

od desiatej minúty produkovať pekný kombinačný futbal a začali sa rodiť šance pred domácou

bránkou,ktoré zahodili Filip,Robo,Klaudio ale vzávere polčasu krásne prenikol David a Mirko nemohol nedať.

Druhý polčas sa hral v našej réžii šance Jakuba,Filipa zostali nevyužité až prišiel roh,ktorý kopol Maťo

a malý Messi (Klaudio) hlavou dal víťazný  gól.Chlapci podali zodpovedný výkon a z horúcej Marcelovskej

pôdy si odniesli cenné tri body.

MAJSTROVSKÝ ZÁPAS

15.kolo  2.4.2011   o 12.00 v Drážovciach

ČFK NITRA - ŠAĽA  3:0 (1:0)

góly: Kučera 2x,Škobla

Zostava : Hanakovič - Beláň,Kelemen,Hajdúšek,Šrank-Boszorád,Kučera,Škobla-Vrábel

Hanakovič - Bárta,Benko,Jakab,Gerhát,Valko,Mesároš

Komentár : Chlapci pdali,dobrý výkon zaslúžene zvíťazili po góloch Davida a Filipa a do tabuľky si

pripísali 3-body.Výkonom pri oslave svojich narodenín zaujal Ivo,svoje odviedol Lukáš a David.

16.KOLO

9.4.2011 o 12.00

PFA VION - ČFK NITRA 1:0 ( 1:0)

ZOSTAVA : Hanakovič .- Beláň,Kelemen,Hajdúšek,Škobla,Kučera,Bárta,Mesároš,Gerhát,Jakab

Benko,Valko,Taraj,Vrábel,Šrank

KOMENTÁR : Chlapci predviedli proti Vionu jeden zo slabších výkonov a zbytočne stratili všetky tri body.Ale

sú aj také zápasy.

17.KOLO

16.4.2011 o 12.00 v DRÁŽOVCIACH

ČFK NITRA - KOMJATICE    5:0 ( 3:0)

góly : KUČERA,ŠKOBLA,JAKAB,BÁRTA,KELEMEN

ZOTAVA : Hanakovič - Beláň,Šrank,Škobla,Vrábel,Gerhát,Jakab,Janíček,Bárta,Kučera

Hajdúšek,Kelemen,Osuský

KOMENTÁR: Proti prijateľnému súperovi si zahrali všetci nominovaný chlapci

18.KOLO

Majstrovský zápas

23.4.2011 o 12.00

Tvrdošovce  ČFK Nitra 1:9 (0:4)

Góly: Škobla 3x, Hanus 2x, Jakab, Kučera, Mesároš, Vrábel.

Komentár: Chlapci podali vynikajúci kolektívny výkon ozdobený peknými gólmi.Bola radosť pozerať sa na ich hru.Verím že budú v takýchto výkonoch pokračovať.

Zostava:Valko- Šrank,Barta,Kelemen,Beláň,Barát,Kučera,Škobla,Mesároš,Gerhát,Vrábel,Jakab,Hanus,Janíček,

19.KOLO

30.4.2011  o 12.00 hod

ČFK Nitra - Kolárovo  3:2 ( 0:2 )

góly : Kučera 2x,Škobla

ZOSTAVA : Hanakovič -  Beláň,Kelemen,Barát,Šrank .- Kučera,Škobla,Gerhát .-Mesároš

Janíček,Vrábel,Benko,Valko,Jakab

KOMENTÁR : Zápas sa začal,ako by moji chlapci boli v kabíne a už bolo 0:2.I keď sme mali šance Náš

výkon bol bez ....jednoducho otrasný.Nepomáhalo ani časté striedanie.Cez polčas si

chlapci uvedomili,že tento zápas sa dá vyhrať.Zabojovali a zlepšenou hrou v druhom polčase

otočili výslesdok na 3:2 za čo im patrí poďakovanie

20.KOLO

7.5.2011  o 12.00

KOMÁRNO  :  ČFK Nitra  2:0 (2:0)

Zostava: Hanakovič-Kelemen,Šrank,Bárta,Benko,Osuský,Beláň-Škobla,Kučera,Sitár,Vrábel,Mesároš,Gerhát,Nyiri,

Komentár : Chlapci aj napriek prehre podali dobrý výkon,ktorému chybalo len jedno dať gól a preto sme nezískali

ani len bod,ktorý by si zaslúžili za predvedený výkon.

21.KOLO

14.5.2011 o 12.00

ČFK NITRA - N.ZÁMKY  6:0 ( 4:0 )

Góly: Gerhát 2x, Škobla 2x, Vrábel, Šrank

Zostava : Hanakovič - Beláň,Kelemen,Garláty,Mesároš,

Kučera,Gerhát,Škobla- Vrábel,Osuský,Benko,Valko,Šrank

Komentár : Posledný zápas v Drážovciach,hrali chlapci s chuťou a predviedli pekný futbal s množstvom šancí,ktoré aj

gólovo okorenili. Výkonom sa páčili Klaudio,Filip,ale aj ostatný chlapci hrali veľmi dobre.

Osuský,Boháč,Nyiri,Boszorád,Hanakovič,Šrank

KOMENTÁR : V Śahách chlapci predviedli dobrý výkon,ktorému chýbalo akurát bodové ohodnotenie.Dali sme pekné

góly  David,Danko,Jakub,ale urobili sme aj dosť chýb v obrane,ktoré sa nám vypomstili keď sme

v poslednej minúte inkasovali gól.A ktomu nám rozhodca neuznal krásny gól Lukáša.Nevadí chalani

hanbu sme si neurobili.

23.KOLO  23.KOLO

28.5.2011 o 17.00

ŠK ŠURANY _ ČFK NITRA     1:0 ( 1:0 )

ZOSTAVA : Hankovič - Beľáň,Kelemen,Garláty,Benko,Šrank, - Kučera,Škobla,Gerhát,Jakab,Bárta,Valko

KOMENTÁR : Prvý polčas nevýrazný výkon mužstva v bráne Nás podržal

Ivo a v druhom ak nedáme gól už sme ako naši hokejisti.

MAJSTROVSKÝ  ZÁPAS

28.5.2011  o 17

ŠURANY - ČFK NITRA  1:0 ( 1:0)

zostava: Hanakovič- Bárta,Beláň,Kelemen,Garláty,Jakab,

Kučera,Benko,Osuský,Gerhát,Valko,Škobla,

Komentár .: Bez gólu na súperovom ihrisku sa body ťažko nosia i ked hra nemusí byť zlá.Znovu prehra o gól už sme

Valko

KOMENTÁR : V zápase o 5,miesto chlapci predviedli v prvom polčase vynikajúci výkon a po zasluhe a góloch Ferka

a Jakuba viedli .V druhom polčase to bol boj o každú loptu a chlapci si nenechali víťazstvo ujsť za čo im patrí poďakovanie

25.KOLO

25.KOLO

MAJSTROVSKÝ ZÁPAS 11.6.2011 o 17.00

Bátorové Kosihy - ČFK Nitra  0:8 ( 0:2 )

góly: Kučera 5x,Vrábel 2x,Jakab

ZOSTAVA : Peťo - Oliver,Peťo Benko,Danko,Peťo Valko  - David,Lukáš,Filip - Fero.Jakub,Roman,Maťo,Mirko,Ivo

Komentár : Proti poslednému mužstvu sme dosiahli povinné víťazstvo,ktoré malo byť minimálne dvojciferné.

A čo sa mi páčilo najviac ?: cesta chalanov v autobuse z Bátorových Kosíh.-klobúk dole chalani.

26.KOLO

MAJSTROVSKÝ ZÁPAS 18.6.2011 o 17.00

ČFK Nitra -   Ivánka pri Nitre  7:0 ( 3:0 )

góly: Kučera 2x,Škobla 2x,Gerhát,Jakab,Kelemen

ZOSTAVA : Kreškóci - Beláň,Kelemen,Valko-Škobla,Šrank,Bozsorád-Vrábel,Kučera - Osuský,Benko,Gerhát,Jakab,Nyiri,

KOMENTÁR: V poslednom Majstrovskom zápase pod mojim vedením podali chlapci pekný kolektívny výkon a dôstojne sa rozlúčili s touto

sezónou. Všetkým chlapcom patrí poďakovanie za prístup k tejto sezóne.

góly: Kučera 5x,Jakab,Vrábel,Mesároš